Úvod » Květinové dekorace/věnce » Květinové dekorace - inspirace » Květinový věnec na dveře Mary
Jarní i celoroční věneček s květinami. Věnec aranžovaný větvičkami, látkovými kvítky, peříčky a sušinou. Vhodný k zavěšení na stěnu v interiéru, nebo vstupní dveře. Pro zavěšení na zeď nebo dveře je věnec na zadní straně opatřen očkem.
Jelikož jsou dekorace ze sušiny křehké, přistupuji k nim s velkou opatrností, a to nejen při tvoření, ale i když je připravuji na cestu k Vám. Vždy se snažím je v krabici řádně zafixovat, aby neutrpěly žádné škody a spokojenost z výrobku byla na obou stranách :)
Výrobce: | Renata Franková | ||
Materiál: | přírodní, sušina, textil |
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Dřevěný truhlík se širokým spektrem použití. Ideální truhlík na letničky, balkonovky, bylinky. Vhodný na balkon, okno, pergoly... Díky úchytům na kratších stranách můžete osázený truhlík snadno přenášet. Součástí dřevěného obalu je samozavlažovací vložka.
Designový a funkční květináč pro moderní interiéry bytů, kanceláří a hotelů. Důmyslný zavlažovací systém Flower Lover. Lesklý chromatický povrch v různém barevném provedení, elegantní linie a výběr z více velikostí.
Nadčasový dřevěný truhlík na terasu, využitelný jako součást modulové řady Teraso či solitérní doplněk v elegantním provedení. Vybaven hlubokou nádobou z certifikovaného materiálu, přepady pro odtok vody a vodoznakem. Ideální pro užitkové i klidové zóny
Designový a funkční květináč pro moderní interiéry bytů, kanceláří a hotelů. Důmyslný zavlažovací systém Flower Lover. Lesklý chromatický povrch v různém barevném provedení, elegantní linie a výběr z více velikostí.