Úvod » Květinové dekorace a věnce » Květinové dekorace - inspirace » Přírodní kytice Radost(ka)
Malá vázaná kytička ze sušených květin, tak jak je léto vybarvilo. Zahradní a luční směs, která Vás potěší a pohladí lehkou vůní léta.
Průměr kytičky v koruně cca 15 cm. Stuha na kytici - přírodní lýko
Původ rostlin: domácí česká zahrádka a Severomoravské louky :)
Směs dle sezóní dostupnosti = květiny se mohou od vyobrazených nepatrně lišit, ale charakter dekorace se snažím vždy zachovat.
Umístění sušených kytic: aby si suché květiny zachovaly barvy pokud možno co nejdéle, doporučuji květinovou dekoraci umístit do interiéru na stinné místo, kde nebudou květy vystaveny dlouhodobě přímému slunečnímu svitu.
Balení: protože jsou dekorace ze sušiny křehké, přistupuji k nim s velkou opatrností, a to nejen při tvoření, ale i když je připravuji na cestu k Vám. Vždy se snažím je v krabici zafixovat tak, aby neutrpěly žádné škody a spokojenost z výrobku byla na obou stranách :)
-------------
Odstíny barev u fotografií výrobků se mohou drobně lišit od skutečnosti v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.
Výrobce: | Renata Franková | ||
Materiál: | přírodní, sušina |
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Designový a funkční květináč pro moderní interiéry bytů, kanceláří a hotelů. Důmyslný zavlažovací systém Flower Lover. Lesklý chromatický povrch v různém barevném provedení, elegantní linie a výběr z více velikostí.
Nadčasový dřevěný truhlík na terasu, využitelný jako součást modulové řady Teraso či solitérní doplněk v elegantním provedení. Vybaven hlubokou nádobou z certifikovaného materiálu, přepady pro odtok vody a vodoznakem. Ideální pro užitkové i klidové zóny
Designový a funkční květináč pro moderní interiéry bytů, kanceláří a hotelů. Důmyslný zavlažovací systém Flower Lover. Lesklý chromatický povrch v různém barevném provedení, elegantní linie a výběr z více velikostí.
Dřevěný truhlík se širokým spektrem použití. Ideální truhlík na letničky, balkonovky, bylinky. Vhodný na balkon, okno, pergoly... Díky úchytům na kratších stranách můžete osázený truhlík snadno přenášet. Součástí dřevěného obalu je samozavlažovací vložka.