Úvod » Květinové dekorace a věnce » Velká kytice sušených květin, travin a ječmene (žlutá, fialová)
Kytice ze sušených květin vázaná do kulata. Kytice obsahuje statici limonku (žlutou a fialkovou), stračku, jetelíček v sytém fialkovém odstínu, různé luční traviny, semeníky černuchy a klasy ječmene. Obdarujte své přátele či blízké květinou, která neuvadne a bude dělat radost po dlouhou dobu. Sušené květiny s travinami propůjčí interiéru romantickou atmosféru a přírodní složení vnese do Vašeho domova naturální ráz, který je v soušasné době velmi oblíbený.
VYUŽITÍ A UMÍSTĚNÍ
BALENÍ A DORUČENÍ
PŮVOD A VÝROBA
FOTO VS. REALITA
DOPORUČENÍ A ÚDRŽBA
-------------
Odstíny barev u fotografií výrobků se mohou drobně lišit od skutečnosti v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.
Výrobce: | Renata Franková | ||
Materiál: | přírodní, sušina |
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Zahradní a luční směs, která Vás potěší a pohladí lehkou vůní léta. Barevná kombinace dle dostupnosti materiálu. Cena uvedena za 1 ks.
Designový a funkční květináč pro moderní interiéry bytů, kanceláří a hotelů. Důmyslný zavlažovací systém Flower Lover. Lesklý chromatický povrch v různém barevném provedení, elegantní linie a výběr z více velikostí.
Dlouhý dřevěný truhlík se samozavlažovací vložkou tvoří funkční komplet pro květiny. Modřínové dřevo s UV nátěrem, materiál snižující potřebu zálivky a stavitelné nožky pro optimální vyrovnání. Ideální doplněk pro bydlení s minimalistickým charakterem.
Designový a funkční květináč pro moderní interiéry bytů, kanceláří a hotelů. Důmyslný zavlažovací systém Flower Lover. Lesklý chromatický povrch v různém barevném provedení, elegantní linie a výběr z více velikostí.