Úvod » Květináče a truhlíky » Interiérové květináče » Samozavlažovací květináč Flower Lover Quadrato 22 x 41 antracit
| Číslo produktu / Název zboží: | ||||
|---|---|---|---|---|
|
Qdr2241LB Samozavlažovací květináč Flower Lover Quadrato 22 x 41 ledově bílá |
skladem
|
796 Kč (33 EUR) |
Samozavlažovací květináč Flower Lover Quadrato 22 x 22 x 41 cm, antracit



Video - květináče Flower Lover
.
| Výrobce: | Plastkon | ||
| Materiál: | plast PP | ||
| Vhodné do interiéru: | ano | ||
| Vhodné do exteriéru: | ne | ||
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Dlouhý dřevěný truhlík se samozavlažovací vložkou tvoří funkční komplet pro květiny. Modřínové dřevo s UV nátěrem, materiál snižující potřebu zálivky a stavitelné nožky pro optimální vyrovnání. Ideální doplněk pro bydlení s minimalistickým charakterem.
Designový a funkční květináč pro moderní interiéry bytů, kanceláří a hotelů. Důmyslný zavlažovací systém Flower Lover. Lesklý chromatický povrch v různém barevném provedení, elegantní linie a výběr z více velikostí.
Samozavlažovací truhlík o objemu 9 l. Bezknotové provedení. Ideální k pěstování letniček (balkonovek) či bylinek. Vhodný na okna, balkony, pergoly apod. Určen také jako náhradní pěstební nádoba k našim dřevěným truhlíkům na okna.
Dřevěný truhlík se širokým spektrem použití. Ideální truhlík na letničky, balkonovky, bylinky. Vhodný na balkon, okno, pergoly... Díky úchytům na kratších stranách můžete osázený truhlík snadno přenášet. Součástí dřevěného obalu je samozavlažovací vložka.